HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO 200g

11,79 zł
15% rabatu po dodaniu do koszyka
expiry date: 2027-03-31
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1509 kJ (357 kcal) |
| tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,7 g |
| węglowodany | 65,1 g |
| w tym cukry | 8,8 g |
| błonnik | 10,5 g |
| białko | 10,9 g |
| sól¹ | <0,05 g |
| tiamina (witamina B₁) | 1,1 mg (220 %)² |
| Inne w 100 g: | |
| sód | <0,02 g |
| ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ²% zalecanego dziennego spożycia |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Promocje
pełnoziarniste płatki pszenne* 37 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 37 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 10 %, płatki bananowe* 5 %, mąka pszenna* 3 %, pełnoziarnista mąka jęczm(...)
Hipp HiPP Muesli 7 злаков с
Hipp HiPP Muesli 7 злаков с11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_7/97105.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 28 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 28 %, przecier jabłkowy* 19 %, płatki bananowe* 11 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 5 %, pełnoziarnista mąka(...)
Hipp HiPP Мюсли
Hipp HiPP Мюсли11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/77030.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 32 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 32 %, płatki bananowe* 11 %, mąka pszenna* 7 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 4 %, mąka ryżowa*, mąka kukury(...)
Hipp HiPP Хрустящие
Hipp HiPP Хрустящие11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_z_bananami_i_truskawkami_BIO/97106.htmlAqua, Dibutyl Adipate, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-(...)
Hipp HiPP
Hipp HiPP48,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_SPF50_._Ultra_Sensitive_SPF50._Ultra_Sensitive/105058.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Glycerin, Pr(...)
Hipp Hipp Babysanft Шампунь
Hipp Hipp Babysanft Шампунь13,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Babysanft_Pielegnacyjny_szampon/108219.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extr(...)
Hipp Шампунь Hipp с
Hipp Шампунь Hipp с14,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_z_odzywka/109365.htmlmarchew*, woda, ziemniaki*, kalafior*, groszek*, olej rzepakowy* 1,3 %, Zawartość warzyw: 73 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP овощной суп
Hipp HiPP овощной суп5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_krem_BIO/20759.htmlmarchew* 78 %, woda, ziemniaki* 10 %, olej rzepakowy* 1,3 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP молодая
Hipp HiPP молодая5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/28206.html






Shopping Cart