HiPP BIO od pokoleń, Musli Truskawki-Maliny 200g

11,79 zł
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Data przydatności: 2027-03-31
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1509 kJ (357 kcal) |
| tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,7 g |
| węglowodany | 65,1 g |
| w tym cukry | 8,8 g |
| błonnik | 10,5 g |
| białko | 10,9 g |
| sól¹ | <0,05 g |
| tiamina (witamina B₁) | 1,1 mg (220 %)² |
| Inne w 100 g: | |
| sód | <0,02 g |
| ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ²% zalecanego dziennego spożycia |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Promocje
pełnoziarniste płatki pszenne* 37 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 37 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 10 %, płatki bananowe* 5 %, mąka pszenna* 3 %, pełnoziarnista mąka jęczm(...)
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Musli_7_zboz_z_bananami_BIO/97105.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 28 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 28 %, przecier jabłkowy* 19 %, płatki bananowe* 11 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 5 %, pełnoziarnista mąka(...)
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Musli_BananyJablkaSliwki_BIO/77030.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 32 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 32 %, płatki bananowe* 11 %, mąka pszenna* 7 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 4 %, mąka ryżowa*, mąka kukury(...)
HiPP Chrupiące musli
HiPP Chrupiące musli11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Chrupiace_musli_z_bananami_i_truskawkami_BIO/97106.htmlAqua, Dibutyl Adipate, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-(...)
HiPP Balsam ochronny na słońce
HiPP Balsam ochronny na słońce48,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Balsam_ochronny_na_slonce_SPF50._Ultra_Sensitive/105058.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Glycerin, Pr(...)
Hipp Babysanft Sensitive
Hipp Babysanft Sensitive13,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Babysanft_Sensitive_Pielegnacyjny_szampon/108219.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extr(...)
Hipp pielęgnacyjny szampon
Hipp pielęgnacyjny szampon14,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_pielegnacyjny_szampon_z_odzywka/109365.htmlmarchew*, woda, ziemniaki*, kalafior*, groszek*, olej rzepakowy* 1,3 %, Zawartość warzyw: 73 %, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP zupka jarzynowa
HiPP zupka jarzynowa5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_zupka_jarzynowa_krem_BIO/20759.htmlmarchew* 78 %, woda, ziemniaki* 10 %, olej rzepakowy* 1,3 %, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP młoda marchew z ziemniakami
HiPP młoda marchew z ziemniakami5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_mloda_marchew_z_ziemniakami_BIO/28206.html






Koszyk z zakupami