HiPP BIO Musli chrupiące krokodyle jabłko cynamon dla dzieci 300g

16,99 zł
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Data przydatności: 2026-09-03
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1.835 kJ |
| Wartość energetyczna | 438 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| - w tym kwasy nasycone | 2,7 g |
| Węglowodany | 60 g |
| - w tym cukry | 7,5 g |
| Błonnik | 14 g |
| Białko | 8,7 g |
| Sól | 0,12 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Promocje
pełnoziarniste płatki owsiane* 59 %, syrop z tapioki*, olej słonecznikowy*, inulina z korzenia cykorii*, ekstrudat zbożowy* 5 % (mąka pszenna*, mąka ryżowa*, koncentrat z rzod(...)
HiPP BIO Musli chrupiące lwy
HiPP BIO Musli chrupiące lwy16,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Musli_chrupiace_lwy_truskawkawanilia_dla_dzieci/126634.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 59 %, syrop z tapioki*, olej słonecznikowy*, inulina z korzenia cykorii*, ekstrudat zbożowy* 5 % (mąka pszenna*, mąka ryżowa*, koncentrat z marc(...)
HiPP BIO Musli chrupiące dinozaury
HiPP BIO Musli chrupiące dinozaury16,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Musli_chrupiace_dinozaury_owoce_lesne_dla_dzieci/126636.htmlowoce* 100 % (jabłka* 60 %, mango* 25 %, brzoskwinie* 15 %), *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO
HiPP Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_JablkaMangoBrzoskwinie_BIO/60904.htmlowoce* 100 % (gruszki* 49 %, jabłka* 35 %, mango* 13 %, marakuja* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja
HiPP Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_GruszkiJablkaMangoMarakuja_BIO/60906.htmlowoce* 100 % (jabłka* 75 %, brzoskwinie* 16 %, (czarne jagody* 6 %, maliny* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne
Hipp Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_JablkaBrzoskwinieOwoce_lesne_BIO/60907.htmlowoce* 100 % (gruszki* 67 %, banany* 20 %, kiwi* 13 %), *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_GruszkiBananyKiwi_BIO/60913.htmlowoce* 100 % (gruszki* 75 %, śliwki* 22 %, czarne porzeczki* 3 %), * z rolnictwa ekologicznego
HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_GruszkiSliwkiCzarne_porzeczki_BIO/60915.htmljabłka* 50 %, woda, banany* 10 %, maliny* 5 %, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 4 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 1,0 %, przeci(...)
HiPP Jabłka-Banany-Maliny
HiPP Jabłka-Banany-Maliny4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_JablkaBananyMaliny_ze_zbozami_BIO/60919.html






Koszyk z zakupami