Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel Banany - Jabłka 23g

4,49 zł
fecha de caducidad: 2027-01-23
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 1518/359 |
| tłuszcz | 5,7 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,9 g |
| węglowodany | 70,0 g |
| - w tym cukry | 39,0 g |
| błonnik | 4,8 g |
| białko | 4,6 g |
| sól | < 0,05 g |
| Inne | |
| sód | < 0,02 g |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Przekąski
płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok jabłkowy* 14 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 13 %, zagęszczony sok winogronowy*, zagęszczony sok wiśniowy*(...)
Hipp Barra de frutas HiPP A Friend
Hipp Barra de frutas HiPP A Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Barra_de_frutas_HiPP_A_Friend_PltanosCerezasYogur_BIO_BananyWisnieJogurt_BIO/58302.htmlzagęszczony sok jabłkowy* 29 %, płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 15 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, olej słonecznikowy*, mąka pszenna*, zagęszczony sok z a(...)
Hipp Hipp Fruit Bar Amiga de las
Hipp Hipp Fruit Bar Amiga de las4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Fruit_Bar_Amiga_de_las_Manzanas_Pltanos_Frambuesas_Jablka_Banany_Maliny/112507.htmlpełnoziarnista mąka jaglana*, mąka pszenna* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka jęczmienna*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 9 %, zagęszczony sok jabłkowy(...)
Hipp Estrellas de frutas HiPP
Hipp Estrellas de frutas HiPP6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Estrellas_de_frutas_HiPP_Crunchy_BIO/75977.htmlpłatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %(...)
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Batonik_Muesli_Friend_ManzanasMelocotones_con_cereales_BIO_JablkaBrzoskwinie_ze_zbozami_BIO/100270.htmlpłatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 18 %, zagęszczony sok winogronowy*, zmielone ciasteczka maślane* 8 % [mąka pszenna*, słodka(...)
Hipp Barra de Muesli HiPP Friend
Hipp Barra de Muesli HiPP Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Barra_de_Muesli_HiPP_Friend_ApplesVainilla_con_galletas_de_mantequilla_BIO_JablkaWanilia_z_maslanymi_ciasteczkami_BIO/100271.htmlmąka pszenna* 36 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 17 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 17 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 17 %, zagęszczony sok jabłkowy* 8 %, zagęszczony sok (...)
Hipp Ruedas multicereales HiPP BIO
Hipp Ruedas multicereales HiPP BIO12,39 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Ruedas_multicereales_HiPP_BIO_Crispy_wielozbozowe/114695.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 39 %, zagęszczony sok jabłkowy* 17 %, płatki bananowe* 14 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy* 8 %, płatki owsiane* 3 %, zagęszc(...)
Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Hipp HiPP Serduszka owsiane,7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Serduszka_owsiane._Truskawki_Maliny_BIO/121536.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełno(...)
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Mini_Dinos_BIO_Chrupki_zbozowe_z_sokami_zageszczonymi/122020.html






Carrito de compras