Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel Banany - Jabłka 23g

4,49 zł
Verfallsdatum: 2027-01-23
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 1518/359 |
| tłuszcz | 5,7 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,9 g |
| węglowodany | 70,0 g |
| - w tym cukry | 39,0 g |
| błonnik | 4,8 g |
| białko | 4,6 g |
| sól | < 0,05 g |
| Inne | |
| sód | < 0,02 g |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Przekąski
płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok jabłkowy* 14 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 13 %, zagęszczony sok winogronowy*, zagęszczony sok wiśniowy*(...)
Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund
Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Fruit_Bar_Ein_Freund_BananenKirschenJoghurt_BIO_BananyWisnieJogurt_BIO/58302.htmlzagęszczony sok jabłkowy* 29 %, płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 15 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, olej słonecznikowy*, mąka pszenna*, zagęszczony sok z a(...)
Hipp Hipp Fruchtriegel Freund von
Hipp Hipp Fruchtriegel Freund von4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Fruchtriegel_Freund_von_pfeln_Bananen_Himbeeren_Jablka_Banany_Maliny/112507.htmlpełnoziarnista mąka jaglana*, mąka pszenna* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka jęczmienna*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 9 %, zagęszczony sok jabłkowy(...)
Hipp HiPP Crunchy BIO Fruchtsterne
Hipp HiPP Crunchy BIO Fruchtsterne6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Crunchy_BIO_Fruchtsterne/75977.htmlpłatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %(...)
Hipp HiPP Batonik Müsli Friend
Hipp HiPP Batonik Müsli Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Batonik_Musli_Friend_pfelPfirsiche_mit_BIOGetreide_JablkaBrzoskwinie_ze_zbozami_BIO/100270.htmlpłatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 18 %, zagęszczony sok winogronowy*, zmielone ciasteczka maślane* 8 % [mąka pszenna*, słodka(...)
Hipp HiPP Müsliriegel Friend
Hipp HiPP Müsliriegel Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Musliriegel_Friend_pfelVanille_mit_BIO_Butterkeksen_JablkaWanilia_z_maslanymi_ciasteczkami_BIO/100271.htmlmąka pszenna* 36 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 17 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 17 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 17 %, zagęszczony sok jabłkowy* 8 %, zagęszczony sok (...)
Hipp HiPP BIO Knusprige
Hipp HiPP BIO Knusprige12,39 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Knusprige_MultiMusliRder_wielozbozowe/114695.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 39 %, zagęszczony sok jabłkowy* 17 %, płatki bananowe* 14 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy* 8 %, płatki owsiane* 3 %, zagęszc(...)
Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Hipp HiPP Serduszka owsiane,7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Serduszka_owsiane._Truskawki_Maliny_BIO/121536.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełno(...)
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Mini_Dinos_BIO_Chrupki_zbozowe_z_sokami_zageszczonymi/122020.html






Einkaufswagen