HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO 200g

11,79 zł
15% rabatu po dodaniu do koszyka
fecha de caducidad: 2027-03-31
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1550 kJ (367 kcal) |
| tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,8 g |
| węglowodany | 70,1 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| błonnik | 9,5 g |
| białko | 10,8 g |
| sól¹ | <0,05 g |
| tiamina (witamina B₁) | 1,0 mg (200 %)² |
| Inne w 100 g: | |
| sód | < 0.02 g |
| ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ²% zalecanego dziennego spożycia |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Promocje
pełnoziarniste płatki pszenne* 35 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, płatki bananowe* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 6 %, płatki z owoców jagodowych* (przecier truska(...)
Hipp HiPP Muesli Fresas-Frambuesas
Hipp HiPP Muesli Fresas-Frambuesas11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_FresasFrambuesas_BIO/93029.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 28 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 28 %, przecier jabłkowy* 19 %, płatki bananowe* 11 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 5 %, pełnoziarnista mąka(...)
Hipp HiPP Muesli
Hipp HiPP Muesli11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_PltanosManzanasCiruelas_BIO/77030.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 32 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 32 %, płatki bananowe* 11 %, mąka pszenna* 7 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 4 %, mąka ryżowa*, mąka kukury(...)
Hipp HiPP Muesli crujiente con
Hipp HiPP Muesli crujiente con11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_crujiente_con_pltanos_y_fresas_BIO_z_bananami_i_truskawkami_BIO/97106.htmlAqua, Dibutyl Adipate, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-(...)
Hipp HiPP Loción de protección
Hipp HiPP Loción de protección48,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Locion_de_proteccion_solar_SPF50._Ultra_Sensitive_SPF50._Ultra_Sensitive/105058.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Glycerin, Pr(...)
Hipp Hipp Babysanft Sensitive
Hipp Hipp Babysanft Sensitive13,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Babysanft_Sensitive_Champ_Cuidado_Pielegnacyjny_szampon/108219.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extr(...)
Hipp Champú para el cuidado de
Hipp Champú para el cuidado de14,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Champ_para_el_cuidado_de_las_caderas_con_acondicionador_z_odzywka/109365.htmlmarchew*, woda, ziemniaki*, kalafior*, groszek*, olej rzepakowy* 1,3 %, Zawartość warzyw: 73 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Crema BIO de sopa de verduras
Hipp Crema BIO de sopa de verduras5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Crema_BIO_de_sopa_de_verduras_HiPP_krem_BIO/20759.htmlmarchew* 78 %, woda, ziemniaki* 10 %, olej rzepakowy* 1,3 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Zanahorias tiernas HiPP con
Hipp Zanahorias tiernas HiPP con5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Zanahorias_tiernas_HiPP_con_patatas_BIO_BIO/28206.html






Carrito de compras