HiPP BIO Musli chrupiące lwy truskawka-wanilia dla dzieci 300g

16,99 zł
fecha de caducidad: 2026-10-20
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1.800 kJ |
| Wartość energetyczna | 429 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| - w tym kwasy nasycone | 2,6 g |
| Węglowodany | 60 g |
| - w tym cukry | 6,8 g |
| Błonnik | 14 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | 0,12 g |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Musli
pełnoziarniste płatki owsiane* 56 %, syrop z tapioki*, olej słonecznikowy*, inulina z korzenia cykorii*, ekstrudat zbożowy* 5 % (mąka pszenna*, mąka ryżowa*, koncentrat z dyni(...)
Hipp HiPP BIO Musli chrupiące
Hipp HiPP BIO Musli chrupiące16,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Musli_chrupiace_krokodyle_jablko_cynamon_dla_dzieci/126635.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 59 %, syrop z tapioki*, olej słonecznikowy*, inulina z korzenia cykorii*, ekstrudat zbożowy* 5 % (mąka pszenna*, mąka ryżowa*, koncentrat z marc(...)
Hipp HiPP BIO Musli chrupiące
Hipp HiPP BIO Musli chrupiące16,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Musli_chrupiace_dinozaury_owoce_lesne_dla_dzieci/126636.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 35 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, płatki bananowe* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 6 %, płatki z owoców jagodowych* (przecier truska(...)
Hipp HiPP Muesli Fresas-Frambuesas
Hipp HiPP Muesli Fresas-Frambuesas11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_FresasFrambuesas_BIO/93029.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 37 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 37 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 10 %, płatki bananowe* 5 %, mąka pszenna* 3 %, pełnoziarnista mąka jęczm(...)
Hipp HiPP Muesli 7 cereales con
Hipp HiPP Muesli 7 cereales con11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_7_cereales_con_pltano_BIO/97105.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 32 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 32 %, płatki bananowe* 11 %, mąka pszenna* 7 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 4 %, mąka ryżowa*, mąka kukury(...)
Hipp HiPP Muesli crujiente con
Hipp HiPP Muesli crujiente con11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_crujiente_con_pltanos_y_fresas_BIO_z_bananami_i_truskawkami_BIO/97106.html






Carrito de compras