HiPP BIO Chrupiące kółka wielozbożowe 120g

12,39 zł
expiry date: 2027-01-29
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1599 kJ (378 kcal) |
| tłuszcz | 2,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| węglowodany | 76,1 g |
| w tym cukry | 6,4 g |
| błonnik | 6,6 g |
| białko | 9,4 g |
| sól¹ | <0,05 g |
| tiamina (witamina B₁) | 1,6 mg (320 %)² |
| Inne w 100 g: | |
| sód | <0,02 g |
| ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ²% zalecanego dziennego spożycia |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
Ewa | 2025-02-17 15:17:43
Kółka chrupiące, pyszne. Wnuki chętnie zjadają.
inne produkty w kategorii Przekąski
płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok jabłkowy* 14 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 13 %, zagęszczony sok winogronowy*, zagęszczony sok wiśniowy*(...)
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Fruit_Bar_A_Friend_BananasCherriesYogurt_BIO_BananyWisnieJogurt_BIO/58302.htmlpełnoziarnista mąka jaglana*, mąka pszenna* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka jęczmienna*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 9 %, zagęszczony sok jabłkowy(...)
Hipp HiPP Crunchy BIO fruit stars
Hipp HiPP Crunchy BIO fruit stars6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Crunchy_BIO_fruit_stars/75977.htmlpłatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %(...)
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Batonik_Muesli_Friend_ApplesPeaches_with_BIO_cereals_JablkaBrzoskwinie_ze_zbozami_BIO/100270.htmlpłatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 18 %, zagęszczony sok winogronowy*, zmielone ciasteczka maślane* 8 % [mąka pszenna*, słodka(...)
Hipp HiPP Muesli bar Friend
Hipp HiPP Muesli bar Friend4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Muesli_bar_Friend_ApplesVanilla_with_BIO_butter_cookies_JablkaWanilia_z_maslanymi_ciasteczkami_BIO/100271.htmlpłatki bananowe* 29 %, zagęszczony sok jabłkowy* 22 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 15 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok winogronowy*, olej słonecznikowy*, mąka(...)
Hipp Hipp Fruit Bar Friend Bananas
Hipp Hipp Fruit Bar Friend Bananas4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Fruit_Bar_Friend_Bananas_Apples_Banany_Jablka/112505.htmlzagęszczony sok jabłkowy* 29 %, płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 15 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, olej słonecznikowy*, mąka pszenna*, zagęszczony sok z a(...)
Hipp Hipp Fruit Bar Friend of
Hipp Hipp Fruit Bar Friend of4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Fruit_Bar_Friend_of_Apples_Bananas_Raspberries_Jablka_Banany_Maliny/112507.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 39 %, zagęszczony sok jabłkowy* 17 %, płatki bananowe* 14 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy* 8 %, płatki owsiane* 3 %, zagęszc(...)
Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Hipp HiPP Serduszka owsiane,7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Serduszka_owsiane._Truskawki_Maliny_BIO/121536.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełno(...)
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Mini_Dinos_BIO_Chrupki_zbozowe_z_sokami_zageszczonymi/122020.html






Shopping Cart