HiPP Kaszka owsiana BIO 200g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g proszku |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1736 kJ / 411 kcal |
| tłuszcz | 7,0 g |
| w tym: | |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| węglowodany | 71,2 g |
| w tym: | |
| - cukry¹ | 1,5 g |
| błonnik | 7,8 g |
| białko | 12,0 g |
| sól² | <0,05 g |
| sód | <0,02 g |
| tiamina (witamina B₁) | 1,6 mg (320 %)* |
| * % zalecanego dziennego spożycia | |
| **1 porcja: 22 g kaszki HiPP + 13 g mleka HiPP 2 BIO Combiotik + 200 ml wody | |
| ¹ zawiera naturalnie występujące cukry | |
| ² zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Owies : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Kaszki
pełnoziarnista mąka jaglana* 36 %, grysik ryżowy* 34 %, mąka kukurydziana* 30 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana
HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kaszka_jaglana_z_ryzem_i_kukurydza/72228.htmlpełnoziarnista mąka owsiana* 35 %, kasza manna* (z pszenicy*) 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 18 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna orkisz(...)
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kaszka_5_zboz/72229.htmljabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_mango_i_morelami/113489.htmljabłka* 47 %, woda, truskawki* 8 %, banany* 5 %, mango*, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, czarne porzeczki* 3,0 %, skrobia ryżowa*, skrobi(...)
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_i_czerwonymi_owocami/113490.htmlmąka ryżowa* 100 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO od pokoleń Kleik ryżowy
HiPP BIO od pokoleń Kleik ryżowy13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kleik_ryzowy/124611.htmlmieszanka mleczna (mleko* 35 %, woda, odtłuszczone mleko* 16 %, olej rzepakowy*), banany* 13 %, kasza manna* 5 % (z pszenicy*), skrobia ryżowa*, pełnoziarniste płatki zbożowe*(...)
HiPP Kaszka manna
HiPP Kaszka manna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_manna_z_mlekiem_i_bananami_BIO/56865.htmlmieszanka mleczna (mleko* 35 %, woda, olej rzepakowy*), sok jabłkowy* z soku zagęszczonego, woda, zmielone biszkopty* 7 % [mąka pszenna*, słodka serwatka* (z mleka*), masło*, (...)
HiPP Kaszka mleczna
HiPP Kaszka mleczna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_mleczna_z_biszkoptami_i_jablkami_BIO/56866.htmlmieszanka mleczna (mleko* 60 %, woda, olej rzepakowy*), kasza manna* 5 % (z pszenicy*), pełnoziarniste płatki zbożowe* 2,0 % (pszenica*, pszenica orkisz*, owies*), skrobia ryż(...)
HiPP Kaszka manna
HiPP Kaszka manna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_manna_z_mlekiem_BIO/56867.html






Koszyk z zakupami