HiPP BIO od pokoleń, Kaszka manna z mlekiem i owocami 190g

6,85 zł
Data przydatności: 2026-12-31
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 317/76 |
| tłuszcz | 3,3 g |
| - w tym kwasy nasycone | 1,5 g |
| węglowodany | 8,6 g |
| - w tym cukry | 2,8 g |
| błonnik | 0,4 g |
| białko | 2,7 g |
| sól | 0,08 g |
| sód | 0,03 g |
| wapń | 83 mg (21 %¹) |
| witamina A | 65 µg ER (16 %¹) |
| witamina D | 1,4 µg |
| tiamina (witamina B₁) | 0,12 mg (24 %¹) |
| Inne | |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 0,09 g |
| ¹% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Owies : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
Wiola | 2022-06-17 12:16:05
Polecam
inne produkty w kategorii Kaszki
mieszanka mleczna (mleko* 35 %, woda, olej rzepakowy*), sok jabłkowy* z soku zagęszczonego, woda, zmielone biszkopty* 7 % [mąka pszenna*, słodka serwatka* (z mleka*), masło*, (...)
HiPP Kaszka mleczna
HiPP Kaszka mleczna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_mleczna_z_biszkoptami_i_jablkami_BIO/56866.htmlmieszanka mleczna* (mleko* 40 %, woda, olej rzepakowy*), sok jabłkowy* 19 % z soku zagęszczonego, brzoskwinie* 12 %, kasza manna* 5 % (z pszenicy*), jabłka* 2,0 %, skrobia ryż(...)
HiPP Kaszka manna
HiPP Kaszka manna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_manna_z_mlekiem_i_owocami_BIO/56868.htmljabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z <span style='font-weight: bold;'>pszenicy</span>*), skrobia ryżowa*, skrobia k(...)
Hipp Domowe pyszności Kaszka manna
Hipp Domowe pyszności Kaszka manna8,19 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Domowe_pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami._mango_i_morelami_BIO/130229.htmljabłka* 47 %, woda, truskawki* 8 %, banany* 5 %, mango*, kasza manna* 4 % (z <span style='font-weight: bold;'>pszenicy</span>*), sok marchwiowy* z soku z(...)
Hipp Domowe pyszności Kaszka manna
Hipp Domowe pyszności Kaszka manna8,19 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Domowe_pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_i_czerwonymi_owocami_BIO/130231.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 36 %, grysik ryżowy* 34 %, mąka kukurydziana* 30 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana
HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kaszka_jaglana_z_ryzem_i_kukurydza/72228.htmlpełnoziarnista mąka owsiana* 35 %, kasza manna* (z pszenicy*) 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 18 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna orkisz(...)
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kaszka_5_zboz/72229.htmljabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_mango_i_morelami/113489.htmljabłka* 47 %, woda, truskawki* 8 %, banany* 5 %, mango*, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, czarne porzeczki* 3,0 %, skrobia ryżowa*, skrobi(...)
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_i_czerwonymi_owocami/113490.html






Koszyk z zakupami