Kaszka mleczno-zbożowa manna z bananami BIO 500g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g proszku |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1802 kJ (428 kcal) |
| tłuszcz | 12,0 g |
| w tym kwasy tł. nasycone | 3,9 g |
| węglowodany | 63,9 g |
| w tym cukry* | 39,6 g |
| błonnik | 4 g |
| białko | 14,1 g |
| sól** | 0,63 g |
| sód | 250 mg |
| potas | 950 mg |
| chlorki | 450 mg |
| wapń | 490 mg |
| fosfor | 450 mg |
| magnez | 85 mg |
| żelazo | 3,3 mg |
| cynk | 2,8 mg |
| miedź | 150 µg |
| jod | 75 µg |
| selen | 16 µg |
| witamina A | 410 µg ER |
| witamina D | 6,0 µg |
| witamina E | 5,0 mg α-ET |
| witamina K | 20 µg |
| witamina C | 40 mg |
| tiamina (wit. B1) | 0,77 mg |
| ryboflawina (wit. B2) | 0,95 mg |
| niacyna | 2,0 mg |
| witamina B6 | 0,35 mg |
| kwas foliowy | 55 µg |
| witamina B12 | 1,4 µg |
| kwas pantotenowy | 3,2 mg |
| biotyna | 15 µg |
| Pozostałe składniki odżywcze: | |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 240 mg |
| *zawiera naturalnie występujące cukry | |
| **zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ***% zalecanego dziennego spożycia, zgodnie z RWS |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Kaszki
mieszanka mleczna (mleko* 35 %, woda, odtłuszczone mleko* 16 %, olej rzepakowy*), banany* 13 %, kasza manna* 5 % (z pszenicy*), skrobia ryżowa*, pełnoziarniste płatki zbożowe*(...)
HiPP Kaszka manna
HiPP Kaszka manna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_manna_z_mlekiem_i_bananami_BIO/56865.htmlmieszanka mleczna (mleko* 35 %, woda, olej rzepakowy*), sok jabłkowy* z soku zagęszczonego, woda, zmielone biszkopty* 7 % [mąka pszenna*, słodka serwatka* (z mleka*), masło*, (...)
HiPP Kaszka mleczna
HiPP Kaszka mleczna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_mleczna_z_biszkoptami_i_jablkami_BIO/56866.htmlmieszanka mleczna (mleko* 60 %, woda, olej rzepakowy*), kasza manna* 5 % (z pszenicy*), pełnoziarniste płatki zbożowe* 2,0 % (pszenica*, pszenica orkisz*, owies*), skrobia ryż(...)
HiPP Kaszka manna
HiPP Kaszka manna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_manna_z_mlekiem_BIO/56867.htmlmieszanka mleczna* (mleko* 40 %, woda, olej rzepakowy*), sok jabłkowy* 19 % z soku zagęszczonego, brzoskwinie* 12 %, kasza manna* 5 % (z pszenicy*), jabłka* 2,0 %, skrobia ryż(...)
HiPP Kaszka manna
HiPP Kaszka manna6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Kaszka_manna_z_mlekiem_i_owocami_BIO/56868.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 36 %, grysik ryżowy* 34 %, mąka kukurydziana* 30 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana
HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kaszka_jaglana_z_ryzem_i_kukurydza/72228.htmlpełnoziarnista mąka owsiana* 35 %, kasza manna* (z pszenicy*) 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 18 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna orkisz(...)
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_Kaszka_5_zboz/72229.htmljabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_mango_i_morelami/113489.htmljabłka* 47 %, woda, truskawki* 8 %, banany* 5 %, mango*, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, czarne porzeczki* 3,0 %, skrobia ryżowa*, skrobi(...)
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_i_czerwonymi_owocami/113490.html






Koszyk z zakupami