HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO 30g

6,54 zł
expiry date: 2027-03-31
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 1668/393 |
| tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| węglowodany | 88,6 g |
| - w tym cukry | 8,3 g |
| błonnik | 0,8 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | <0,05 g |
| tiamina (witamina B₁) | 0,90 mg (180 %)¹ |
| Inne | |
| sód | <0,02 g |
| ¹% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : dość dobry 3/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Przekąski
ryż* 88 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Яблочные
Hipp HiPP Яблочные6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/55364.htmlryż* 86 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, przecier jagodowy* 1,4 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Berry_Rice_Wafers_BIO/55797.htmlmąka kukurydziana* 52 %, mąka ryżowa* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, pełnoziarnista mąka jaglana* 8 %, przecier z truskawek* 1,7 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamin(...)
Hipp HiPP BIO Wafelki kukurydziane
Hipp HiPP BIO Wafelki kukurydziane6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Wafelki_kukurydziane_truskawkowe/126732.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, zagęszczony sok jabłkowy* 19 %, płatki bananowe* 12 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy*, przecier brzoskwiniowy* 7 %, pła(...)
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany22,21 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Batonik_owsiany_brzoskwinie/126736.htmlmąka kukurydziana* 51 % mąka ryżowa* 26 % zagęszczony sok jabłkowy* 12 % pełnoziarnista mąka jaglana* 8 % przecier z mango* 2,1 % witamina B₁ *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Ekologiczne_wafelki_zbozowe_mango/131449.html






Shopping Cart