HiPP Jabłka-Banany-Buraki BIO 100g

4,75 zł
expiry date: 2026-11-16
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 243/57 |
| tłuszcz | 0,1 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,0 g |
| węglowodany | 12,7 g |
| - w tym cukry | 11,7 g |
| błonnik | 1,9 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | <0,05 g |
| sód | <0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
2021-05-16 23:19:38
5 za buraki w składzie!
inne produkty w kategorii Musy w tubkach
jabłka* 70 %, dynia* 20 %, gruszki* 10 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/93032.htmlowoce* 100 % (jabłka* 60 %, mango* 25 %, brzoskwinie* 15 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/60904.htmlowoce* 100 % (gruszki* 49 %, jabłka* 35 %, mango* 13 %, marakuja* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/60906.htmlowoce* 100 % (jabłka* 75 %, brzoskwinie* 16 %, (czarne jagody* 6 %, maliny* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Хипп
Hipp Хипп4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/BIO/60907.htmlowoce* 100 % (gruszki* 67 %, banany* 20 %, kiwi* 13 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/60913.htmlowoce* 100 % (gruszki* 75 %, śliwki* 22 %, czarne porzeczki* 3 %), * z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_porzeczki_BIO/60915.htmljabłka* 50 %, woda, banany* 10 %, maliny* 5 %, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 4 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 1,0 %, przeci(...)
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_ze_zbozami_BIO/60919.htmlowoce* 100 % (jabłka* 60 %, banany* 20 %, truskawki* 20 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/60922.html






Shopping Cart