HiPP Kółeczka orkiszowo-owsiane BIO 30g

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1626 kJ |
| wartość energetyczna | 384 kcal |
| tłuszcz | 2,5 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| węglowodany | 78,5 g |
| - w tym cukry* | 0,9 g |
| błonnik | 3,6 g |
| białko | 10,0 g |
| sól*** | <0,05 g |
| sód | <0,02 g |
| tiamina (witamina B1)** | 0,9 mg (180%***) |
| *zawiera naturalnie występujące cukry | |
| **zgodnie z przepisami prawa | |
| ***zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ***% zalecanego dziennego spożycia |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Przekąski
ryż* 88 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Яблочные
Hipp HiPP Яблочные6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/55364.htmlryż* 86 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, zagęszczony sok malinowy* 1,1 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Рисовые вафли
Hipp Рисовые вафли6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Raspberry_BIO/108406.htmlkasza kukurydziana* 50 % mąka ryżowa* 31 % zagęszczony sok jabłkowy* 8 % pełnoziarnista mąka jaglana* 8 % zagęszczony sok marchwiowy* 3 % witamina B₁ *z rolnictwa ekologiczneg(...)
Hipp HiPP BIO Ekologiczne chrupki
Hipp HiPP BIO Ekologiczne chrupki9,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Ekologiczne_chrupki_zbozowe_z_owocowymi_i_warzywnymi_sokami/131443.htmlryż* 86 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, przecier jagodowy* 1,4 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Berry_Rice_Wafers_BIO/55797.htmlmąka kukurydziana* 52 %, mąka ryżowa* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, pełnoziarnista mąka jaglana* 8 %, przecier z truskawek* 1,7 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamin(...)
Hipp HiPP BIO Wafelki kukurydziane
Hipp HiPP BIO Wafelki kukurydziane6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Wafelki_kukurydziane_truskawkowe/126732.htmlpełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, zagęszczony sok jabłkowy* 19 %, płatki bananowe* 12 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy*, przecier brzoskwiniowy* 7 %, pła(...)
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany22,21 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Batonik_owsiany_brzoskwinie/126736.htmlmąka kukurydziana* 51 % mąka ryżowa* 26 % zagęszczony sok jabłkowy* 12 % pełnoziarnista mąka jaglana* 8 % przecier z mango* 2,1 % witamina B₁ *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki9,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Ekologiczne_wafelki_zbozowe_mango/131449.html






Shopping Cart