HiPP BIO od pokoleń Jabłka-Czerwone owoce z wodą źródlaną 200ml

3,29 zł
expiry date: 2027-02-08
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 75 kJ / 18 kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,0 g |
| węglowodany | 4,1 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| białko | 0,1 g |
| sól | <0,05 g |
| Inne w 100 ml: | |
| sód | <0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Napoje
woda źródlana, sok jabłkowy* 33 % z soku zagęszczonego, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Яблоки с
Hipp HiPP Яблоки с3,29 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/90082.htmlsok marchwiowy* 99 %, sok cytrynowy*, witamina C, Zawartość warzyw - 99 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy
Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy8,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Juice_100_BIO_Juicy_Carrot._bezposrednio_wyciskany/97718.html






Shopping Cart