HiPP BIO od pokoleń, Penne z pomidorami marchewką i cukinią BIO 190g

6,85 zł
expiry date: 2026-11-30
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 299/71 |
| tłuszcz, w tym | 2,8 g |
| - kwasy nasycone | 0,2 g |
| - kwasy jednonienasycone | 1,6 g |
| - kwasy wielonienasycone | 0,7 g |
| węglowodany | 8,5 g |
| - w tym cukry | 3,5 g |
| białko | 2,2 g |
| sól | 0,05 g |
| Inne | |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 0,17 g |
| sód | 0,02 g |
| Seler : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Dania
woda, marchew* 32 %, mięso cielęce* 8,0 %, mąka ryżowa* 8 %¹, olej rzepakowy* 2,1 %, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość mąki ryżowej odpowiada 30 % ugotowanego ryżu
Hipp HiPP Молодая
Hipp HiPP Молодая6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_i_cielecina_BIO/28263.htmlwoda, ziemniaki 39 %, mięso z królika 8,0 %, koper włoski 5 %, olej rzepakowy 2,4 %, skrobia ryżowa, cebula
Hipp Запеканка HiPP с
Hipp Запеканка HiPP с6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_i_krolikiem/28264.htmldynia* 50 %, woda, ziemniaki*, jabłka* 10 %, mięso z indyka* 8,0 %, olej rzepakowy* 1,5 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Тыква с
Hipp HiPP Тыква с6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/28265.htmlmarchew* 45 %, woda, ziemniaki* 20 %, dziki łosoś 8,0 %, olej rzepakowy* 2,1 %, mąka ryżowa*, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Хипп Морковь с
Hipp Хипп Морковь с6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/i_lososiem/32588.htmlwoda, kukurydza* 23 %, ziemniaki* 21 %, mięso z indyka* 8,5 %, skrobia ryżowa*, olej rzepakowy* 1,9 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Картофельное
Hipp HiPP Картофельное6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_z_kukurydza_i_indykiem_BIO/49076.htmlwoda, marchew*, kalafior*, mięso cielęce* 8,0 %, ryż* 5 %¹, olej rzepakowy* 2,5 %, mąka ryżowa, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość ryżu po ugotowaniu: 13 %, Zawartość warz(...)
Hipp HiPP Молодые
Hipp HiPP Молодые7,39 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_i_cielecina_BIO/18840.htmlwoda, marchew* 30 %, mięso z indyka* 8 %, ryż* 5 %¹, olej rzepakowy* 1,9 %, płatki ziemniaczane*, mąka ryżowa*, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość ryżu po ugotowaniu: 13 %
Hipp HiPP Ризотто с
Hipp HiPP Ризотто с7,39 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/18841.htmlwoda, pomidory* 26 %, mięso cielęce* 8,1 %, marchew*, ugotowany makaron* 5 %¹ (z pszenicy* durum), mąka pszenna*, seler*, olej rzepakowy* 2,5 %, cebula*, przyprawy*, *z rolnic(...)
Hipp HiPP Лапша с
Hipp HiPP Лапша с7,39 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_i_cielecina_BIO/18842.html






Shopping Cart