HiPP BIO Jabłka z malinami dla niemowląt 160g

7,15 zł
expiry date: 2027-05-31
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 215 kJ/ 51 kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,0 g |
| węglowodany | 11,2 g |
| w tym cukry | 10,7 g |
| białko | 0,4 g |
| sól | <0,05 g |
| Inne w 100 g: | |
| sód | <0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
inne produkty w kategorii Owoce & Desery
owoce* 34 % (jabłka* 25 %, truskawki* 9 %), jogurt* 33 % (z mleka*), woda, zmielone pełnoziarniste płatki pszenne* 3,0 %, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, skrobia ryżowa*(...)
Hipp HiPP
Hipp HiPP6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_z_jogurtem_BIO/28158.htmlwoda, jogurt* 30 % (z mleka*), jabłka* 13 %, mango* 8 %, ananas* 5 %, zmielone pełnoziarniste płatki pszenne* 3,0 %, skrobia ryżowa*, marakuja* 2,0 %, pełnoziarnista mąka owsi(...)
Hipp HiPP Фруктовые
Hipp HiPP Фруктовые6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/28284.htmlowoce* 52 % (brzoskwinie* 16 %, jabłka*, morele* 10 %, banany*), woda, mleko*, chudy twaróg* 8 %, skrobia ryżowa*, sok cytrynowy*, mąka ryżowa*, skrobia kukurydziana*, przeciw(...)
Hipp Hipp Персики и
Hipp Hipp Персики и6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_BIO_i_morele_z_twarozkiem/30449.htmljogurt* 35 % (z mleka*), jabłka* 25 %, woda, truskawki* 11 %, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, skrobia ryżowa*, mąka ryżowa*, maliny* 2 %, regulator kwasowości: węglan wa(...)
Hipp
Hipp6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/z_jogurtem_BIO/30451.htmljogurt* 33 % (z mleka*), woda, mango* 17 %, banany* 14 %, skrobia ryżowa*, sok cytrynowy*, mąka ryżowa*, skrobia kukurydziana*, regulator kwasowości: węglan wapnia, przeciwutl(...)
Hipp HIPP Манго и
Hipp HIPP Манго и6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_z_jogurtem/97523.htmlowoce* 94 % (jabłka* 79 %, mango* 15 %), mus kokosowy* 6 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Яблоки Hipp с
Hipp Яблоки Hipp с6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_i_kremowym_kokosem/109366.htmljabłka* 66 %, banany* 13 %, woda, mus kokosowy* 6 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 4 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Яблоки Hipp с
Hipp Яблоки Hipp с6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_._kremowym_kokosem_i_owsem/109367.htmljabłka* 82 %, truskawki* **12 %, maliny* ** 5 %, zagęszczony sok marchwiowy*, *z rolnictwa ekologicznego, **wyselekcjonowane ekologiczne owoce są głęboko mrożone zaraz po zbio(...)
Hipp HiPP BIO Яблоки с
Hipp HiPP BIO Яблоки с7,15 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_malinami_dla_niemowlat/119986.html






Shopping Cart