HiPP BIO Serduszka owsiane maślane ciasteczka wanilia dla małych dzieci 40g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1783 kJ (425 kcal) |
| tłuszcz | 15,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 2,2 g |
| węglowodany | 62,7 g |
| w tym cukry | 29,0 g |
| błonnik | 4,1 g |
| białko | 6,5 g |
| sól | <0,05 g |
| Inne w 100 g: | |
| sód | <0,02 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Nowości
pełnoziarniste płatki owsiane* 39 %, zagęszczony sok jabłkowy* 17 %, płatki bananowe* 14 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy* 8 %, płatki owsiane* 3 %, zagęszc(...)
Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Hipp HiPP Serduszka owsiane,7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Serduszka_owsiane._Truskawki_Maliny_BIO/121536.htmljabłka* 88 %, brzoskwinie* 9 %, mango* 3 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP BIO od pokoleń
Hipp HiPP BIO od pokoleń13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_JablkaBrzoskwinieMango_4x100_g/121660.htmljabłka* 82 %, morele* 18 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Hipp HiPP BIO od pokoleń,13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen._JablkaMorele_4x100_g/121661.htmlpełne mleko* 89 %, banany* 6 %, skrobia kukurydziana*, kakao w proszku* 1,2 %, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Krem
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Krem13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen._Krem_z_bananami_i_kakao_4x100_g/121662.htmljabłka* 88 %, jagody* 7 %, sok z granatu* 3,0 %, sok z aronii* z soku zagęszczonego, acerola*, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP BIO od pokoleń
Hipp HiPP BIO od pokoleń13,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen_JablkaJagodyGranaty_4x100_g/121805.htmlwoda, marchew* 28 %, pomidory* 22 %, mięso wołowe* 8 %, kluseczki kładzione* 5 %¹ (pszenica* durum, kurze jajo*), cebula*, mąka ryżowa*, olej rzepakowy* 1,0 %, jodowana sól, p(...)
Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Hipp HiPP BIO od pokoleń,7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen._Kluseczki_kladzione_z_gulaszem_z_delikatnej_wolowiny/121898.htmlmarchew* 28 %, pomidory* 26 %, odtłuszczone mleko* 20 %, cukinia* 8 %, zmielony makaron* 5 %¹ (z pszenicy durum), seler*, olej rzepakowy* 2,5 %, pasta pomidorowa* 2,4 %, cebul(...)
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Penne
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Penne6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen._Penne_z_pomidorami_marchewka_i_cukinia_BIO/121900.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełno(...)
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Mini_Dinos_BIO_Chrupki_zbozowe_z_sokami_zageszczonymi/122020.html






Shopping Cart