HiPP 1 BIO COMBIOTIK Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt 750g
Dziękuję! Dorota HiPP 1 BIO COMBIOTIK Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt, 750g

Kup 4 po 47,29zł do koszyka
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml mleka gotowego do spożycia* |
|---|---|
| wartość energetyczna | 276 kJ/66 kcal |
| tłuszcz, w tym | 3,6 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| - kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,6 g |
| - kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,5 g |
| w tym | |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 60 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 13,2 mg |
| kwas linolowy (Omega-6) | 400 mg |
| kwas arachidonowy (ARA) | 13,2 mg |
| węglowodany, w tym | 7,0 g |
| - cukry | 7,0 g |
| w tym laktoza | 6,9 g |
| - inozytol | 4,2 mg |
| błonnik | 0,3 g |
| w tym galaktooligosacharydy (GOS) | 0,3 g |
| białko | 1,28 g |
| w tym L-karnityna | 1,8 mg |
| sód | 20 mg |
| potas | 76 mg |
| chlorek | 51 mg |
| wapń | 51 mg |
| fosfor | 30 mg |
| magnez | 4,5 mg |
| żelazo | 0,50 mg |
| cynk | 0,50 mg |
| miedź | 0,053 mg |
| mangan | 0,0050 mg |
| fluorek | <0,0050 mg |
| selen | 3,8 µg |
| jod | 15 µg |
| witamina A | 54 µg |
| witamina D | 1,5 µg |
| witamina E | 0,70 mg TE |
| witamina K | 5,1 µg |
| witamina C | 8,9 mg |
| tiamina | 0,050 mg |
| ryboflawina | 0,14 mg |
| niacyna | 0,34 mg |
| witamina B6 | 0,029 mg |
| foliany | 16,6 µg |
| witamina B12 | 0,12 µg |
| biotyna | 1,5 µg |
| kwas pantotenowy | 0,34 mg |
| pozostałe składniki odżywcze | |
| cholina | 25 mg |
| Powyższe wartości mogą podlegać niewielkim wahaniom, typowym dla produktów wytworzonych z naturalnych surowców. | |
| *100 ml mleka gotowego do spożycia = 12,9 g HiPP 1 BIO Combiotik + 90 ml wody. | |
| 1 płaska miarka = ok. 4,3 g HiPP 1 BIO Combiotik |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
Pietruszka | 2022-07-06 16:25:53
Stosowany od urodzenia u mojego synka. Bardzo dobrze przyjął to mleczko ;)Wiola | 2022-06-17 12:15:07
PolecamDorota | 2022-06-03 13:47:33
Kolejny raz przesyłka na najwyższym poziomie!
Dziękuję!
inne produkty w kategorii od urodzenia
odtłuszczone mleko*, serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*), laktoza*, galaktooligosacharydy* z lakto(...)
Hipp HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Hipp HIPP 1 BIO COMBIOTIK41,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/103273.htmlodtłuszczone mleko* kozie, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*), odtłuszczone mleko* kozie w proszku, galaktooligosacharydy* z lakt(...)
Hipp Hipp 1 BIO козье
Hipp Hipp 1 BIO козье52,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_1_BIO_koziego_od_urodzenia_BIO/107578.htmllaktoza, maltodekstryna, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), skrobia, beta-palmitynian¹ (z oleju palmowego i oleju słonecznikowego), zhydrolizowane białko ser(...)
Hipp Питание HiPP COMFORT
Hipp Питание HiPP COMFORT35,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_COMFORT_zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_dla_niemowlat/113243.htmlodtłuszczone mleko, serwatka z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), laktoza, substancja zagęszczająca: mączka chleb(...)
Hipp HiPP AR Питание
Hipp HiPP AR Питание35,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_AR_Zywnosc_przeznaczenia_medycznego_dla_niemowlat/113871.htmllaktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, c(...)
Hipp HiPP HA 1 Комбиотик
Hipp HiPP HA 1 Комбиотик44,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_HA_1_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/114318.htmlwoda, laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, emulgator – mono i diglicerydy k(...)
Hipp HiPP HA1 Combiotik Preparat
Hipp HiPP HA1 Combiotik Preparat7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_HA1_Combiotik_Preparat_do_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/121189.htmlKup 24 po 7,87zł do koszyka
serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana, odtłuszczone mleko*, tłuszcz mleczny*, laktoza*, oleje roślinne* (słonecznikowy*, rzepakowy*), galaktooligosacharydy* z laktozy*,(...)
Hipp HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Hipp HIPP 1 BIO COMBIOTIK5,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMBIOTIK_Mleko_poczatkowe._plynne/121190.htmlKup 24 po 5,41zł do koszyka






Shopping Cart