Hipp Rosołek z kluseczkami i indykiem BIO 190g

6,85 zł
expiry date: 2027-09-30
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna (kJ/kcal) | 291/69 |
| tłuszcz, w tym: | 3,0 g |
| - kwasy nasycone | 0,5 g |
| - kwasy jednonienasycone | 1,5 g |
| - kwasy wielonienasycone | 1,0 g |
| węglowodany | 7,0 g |
| - w tym cukry | 1,2 g |
| białko | 3,0 g |
| sól² | 0,05 g |
| Inne | |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 0,14 g |
| sód | 0,02 g |
| ²zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu |
| Seler : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
Ania | 2014-01-23 14:07:56
bardzo dobry produkt. Polecam w 100 %
inne produkty w kategorii Zupki
woda, marchew* 18 %, mięso z indyka* 8,0 %, ryż* 4 %¹, mąka ryżowa*, por*, seler*, olej rzepakowy* 2,0 %, koperek* 0,2 %, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość ryżu po ugotow(...)
Hipp Хипп суп из
Hipp Хипп суп из6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/i_indykiem_BIO/31437.htmlwoda, pomidory* 22 %, marchew*, mięso z kurczaka* 8,0 %, makaron* 3 %¹ (z pszenicy durum*), mąka ryżowa*, śmietana* (z mleka*), cebula*, skrobia ryżowa*, olej rzepakowy* 0,9 %(...)
Hipp HiPP BIO Томатный
Hipp HiPP BIO Томатный6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_z_kluseczkami_i_kurczakiem/113492.htmlmarchew*, woda, ziemniaki*, mięso z indyka* 8,0 %, pasternak*, mąka ryżowa*, cebula*, olej rzepakowy* 1,4 %, natka pietruszki*, Zawartość warzyw: 61 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Овощной суп HiPP с
Hipp Овощной суп HiPP с6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/28267.htmlmarchew*, woda, mięso z kurczaka* 10,0 %, kasza manna* 5 % (z pszenicy*), seler*, por*, olej rzepakowy* 1,3 %, natka pietruszki*, Zawartość warzyw: 45 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Куриный
Hipp HiPP Куриный6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_z_kaszka_manna_BIO/28599.htmlziemniaki*, pomidory*, marchew*, woda, buraki* 10 %, mięso wołowe* 8 %, cebula*, olej rzepakowy*, przyprawy*, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HIPP Красный борщ
Hipp HIPP Красный борщ6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_z_delikatna_wolowina_BIO/95996.htmlmarchew*, woda, ziemniaki*, kalafior*, groszek*, olej rzepakowy* 1,3 %, Zawartość warzyw: 73 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP овощной суп
Hipp HiPP овощной суп5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_krem_BIO/20759.html






Shopping Cart