HiPP nektar Brzoskwinia BIO 200ml

| Wartości odżywcze (%) | 100 ml |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 143/34 |
| tłuszcz, w tym | 0,1 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| węglowodany | 7,1 g |
| - w tym cukry | 6,4 g |
| białko | 0,5 g |
| sól* | <0,05 g |
| sód | <0,02 g |
| witamina C | 25 mg (100%**) |
| * zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ** % zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii Promocje
owoce* 100 % (jabłka* 60 %, mango* 25 %, brzoskwinie* 15 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/60904.htmlowoce* 100 % (gruszki* 49 %, jabłka* 35 %, mango* 13 %, marakuja* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO/60906.htmlowoce* 100 % (jabłka* 75 %, brzoskwinie* 16 %, (czarne jagody* 6 %, maliny* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Хипп
Hipp Хипп4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/BIO/60907.htmlowoce* 100 % (gruszki* 67 %, banany* 20 %, kiwi* 13 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/60913.htmlowoce* 100 % (gruszki* 75 %, śliwki* 22 %, czarne porzeczki* 3 %), * z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_porzeczki_BIO/60915.htmljabłka* 50 %, woda, banany* 10 %, maliny* 5 %, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 4 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 1,0 %, przeci(...)
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_ze_zbozami_BIO/60919.htmlowoce* 100 % (jabłka* 60 %, banany* 20 %, truskawki* 20 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/60922.htmlowoce* 100 % (jabłka* 40 %, gruszki* 40 %, banany* 20 %), *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP
Hipp HiPP4,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/61054.html






Shopping Cart