HiPP Sok Jabłka-Czerwone Owoce BIO 200ml

5,74 zł
expiry date: 2027-05-31
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 234/55 |
| tłuszcz | 0,2 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,0 g |
| węglowodany | 13,1 g |
| - w tym cukry | 12,6 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | <0,05 g |
| witamina C | 30 mg (120 %¹) |
| Inne | |
| sód | <0,02 g |
| ¹% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 9 ocen.
inne produkty w kategorii Do picia
sok jabłkowy* 77 % z soku zagęszczonego, sok z białych winogron* 23 %, witamina C, *z rolnictwa ekologicznego, Zawartość owoców - 100 %
Hipp HiPP
Hipp HiPP5,74 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/18883.htmlsok jabłkowy* z soku zagęszczonego, witamina C, *z rolnictwa ekologicznego, Zawartość owoców - 100 %
Hipp HiPP Сок Сладкие
Hipp HiPP Сок Сладкие5,74 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/28248.htmlsok jabłkowy* 90 % z soku zagęszczonego, sok malinowy* 8 % z soku zagęszczonego, sok z aronii* z soku zagęszczonego, witamina C, *z rolnictwa ekologicznego, Zawartość owoców -(...)
Hipp HiPP
Hipp HiPP5,74 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP/28249.htmlsok jabłkowy* 41 % z soku zagęszczonego, herbatka z dzikiej róży* 40 % (woda, wyciąg z dzikiej róży*), sok z czerwonych winogron* 17 %, sok z aronii* z soku zagęszczonego, wit(...)
Hipp HiPP Чай шиповник
Hipp HiPP Чай шиповник8,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_z_sokiem_z_czerwonych_owocow_BIO/28198.htmlsok jabłkowy* 50 % z soku zagęszczonego, herbatka z melisy* 50 % (woda, wyciąg z melisy*), witamina C, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Чай с
Hipp HiPP Чай с8,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_z_sokiem_jablkowym_BIO/32500.htmlsok marchwiowy* 99 %, sok cytrynowy*, witamina C, Zawartość warzyw - 99 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy
Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy8,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Juice_100_BIO_Juicy_Carrot._bezposrednio_wyciskany/97718.html






Shopping Cart