HiPP młoda marchew z ziemniakami BIO 125g

5,14 zł
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
date d'expiration: 2027-10-31
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 178/43 |
| tłuszcz | 1,4 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| węglowodany | 5,5 g |
| - w tym cukry | 3,8 g |
| białko | 0,8 g |
| sól¹ | 0,10 g |
| Inne | |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 0,09 g |
| sód | 0,04 g |
| ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Comment ajouter un avis?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 26 ocen.
Wiola | 2022-06-17 12:16:13
PolecamPaula | 2019-02-02 00:19:57
Synek lubił jeść samą marchewkę, a jej połączenie z ziemniakami smakuje jeszcze bardziej PolecamBarbara | 2018-09-28 23:40:02
Jestem jak najbardziej na tak :)4nek | 2015-08-31 08:28:58
Wyśmienity, doskonały... Mój Szkrab zajada się wręcz tym daniem.
inne produkty w kategorii Warzywa
marchew* 90 %, woda, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO
Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO4,29 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Pierwsza_marchewka_BIO_Pierwsza_Lyzeczka/92680.html






Panier dachat