HiPP Jabłka z wodą źródlaną BIO 200ml

3,29 zł
fecha de caducidad: 2028-12-20
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 63 kJ/ 15 kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,0 g |
| węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry | 3,3 g |
| białko | 0,0 g |
| sól | <0,05 g |
| Inne w 100 ml: | |
| sód | <0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Napoje
woda źródlana, sok jabłkowy* 27 % z soku zagęszczonego, sok z czerwonych winogron* 5 %, sok porzeczkowy* 2,6 % z soku zagęszczonego, sok z aronii* 0,5 % z soku zagęszczonego, (...)
Hipp HiPP BIO por generaciones
Hipp HiPP BIO por generaciones3,29 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_por_generaciones_ManzanasFrutos_rojos_con_agua_de_manantial_owoce_z_woda_zrodlana/110581.htmlsok marchwiowy* 99 %, sok cytrynowy*, witamina C, Zawartość warzyw - 99 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Jugo HiPP Zanahoria Jugosa
Hipp Jugo HiPP Zanahoria Jugosa8,75 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Jugo_HiPP_Zanahoria_Jugosa_100_BIO._exprimida_directamente_bezposrednio_wyciskany/97718.html






Carrito de compras