HiPP Jabłka i banany z biszkoptami BIO 190g

6,85 zł
fecha de caducidad: 2027-02-28
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 312/74 |
| tłuszcz | 0,7 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| węglowodany | 15,1 g |
| - w tym cukry | 10,9 g |
| błonnik | 1,5 g |
| białko | 1,0 g |
| sól | < 0,05 g |
| Inne | |
| sód | < 0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 17 ocen.
amarone | 2014-01-29 23:58:41
smaczny i zdrowy desterek
inne produkty w kategorii Owoce & Desery
jabłka* 32 %, mango* 20 %, woda, banany* 12 %, brzoskwinie* 10 %, zmielone pełnoziarniste płatki pszenne* 4 %, sok cytrynowy*, zmielone pełnoziarniste płatki owsiane* 1,0 %, p(...)
Hipp Fruta HiPP con gachas
Hipp Fruta HiPP con gachas6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Fruta_HiPP_con_gachas_integrales_BIO_z_pelnego_ziarna_zboz_BIO/28257.htmlowoce* 70 % (jabłka* 58 %, maliny* 12 %), woda, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, grysik ryżowy* 4 %, skrobia ryżowa*, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, *z rolnictwa e(...)
Hipp HiPP Frambuesas y manzanas
Hipp HiPP Frambuesas y manzanas6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Frambuesas_y_manzanas_con_papilla_de_arroz_BIO_z_kleikiem_ryzowym_BIO/28258.htmlowoce* 78 % (gruszki* 40 %, jabłka* 38 %), woda, pełnoziarnista mąka z pszenicy orkisz* 4 %, grysik z pszenicy orkisz* 1,5 %, sok cytrynowy*, przeciwutleniacz: kwas L-askorbin(...)
Hipp HiPP Peras y manzanas con
Hipp HiPP Peras y manzanas con6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Peras_y_manzanas_con_papilla_de_espelta_BIO_z_kleikiem_orkiszowym_BIO/32504.htmljabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z <span style='font-weight: bold;'>pszenicy</span>*), skrobia ryżowa*, skrobia k(...)
Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka
Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Domowe_pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami._mango_i_morelami_BIO/130229.htmljabłka* 47 %, woda, truskawki* 8 %, banany* 5 %, mango*, kasza manna* 4 % (z <span style='font-weight: bold;'>pszenicy</span>*), sok marchwiowy* z soku z(...)
Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka
Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka6,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Domowe_pysznosci_Kaszka_manna_z_jablkami_i_czerwonymi_owocami_BIO/130231.htmlSkładniki mleko* 51 % woda ryż* 7 %¹ jabłka* 5 % śmietana* skrobia ryżowa* regulator kwasowości - węglan wapnia *z rolnictwa ekologicznego ¹Zawartość ryżu po ugotowan(...)
Hipp HiPP BIO Domowe Pyszności
Hipp HiPP BIO Domowe Pyszności6,85 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Domowe_Pysznosci_Ryz_mleczny_z_jablkami/132102.htmlśliwki* 50 %, jabłka* 50 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Ciruelas Hipp con manzanas
Hipp Ciruelas Hipp con manzanas5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Ciruelas_Hipp_con_manzanas_BIO/72230.htmljabłka* 82 %, morele* 18 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp Manzanas Hipp con
Hipp Manzanas Hipp con5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Manzanas_Hipp_con_albaricoques_BIO/72231.html






Carrito de compras