Hipp Pierwsze chrupki z ekologicznych zbóż BIO 30g

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1637 kJ |
| 386 kcal | |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| - w tym kwasy tł. nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 81,1 g |
| - w tym cukry* | 0,5 g |
| Błonnik | 2,0 g |
| Białko | 9,9 g |
| Sól** | <0,05 g |
| Sód | <0,02 g |
| * zawiera naturalnie występujące cukry | |
| ** zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Pierwsze Chrupki HiPP BIO:
- Ze 100% ekologicznych zbóż BIO
- Nie zawierają dodatku cukru* i soli**
- Nie zawierają glutenu
- Zgodnie z przepisami prawnymi nie zawierają dodatku substancji konserwujących i barwników
- Bez składników modyfikowanych genetycznie***
* zawiera naturalnie występujące cukry
** zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
*** zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr 834/2007 dotyczącym produkcji ekologicznej
Ekologiczne chrupki dla niemowląt i małych dzieci, bez dodatku cukru* i soi**, od 8. miesiąca życia.
* zawiera naturalnie występujące cukry
** zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
HiPP Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
Serwis dla Rodziców: tel. 22 853 44 44
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.






Shopping Cart