HiPP Mleko HA 2 Combiotik 500g

| Wartości odżywcze (%) | W 100 ml mleka gotowego do spożycia*: |
|---|---|
| energia | 293 kJ/ 70 kcal |
| tłuszcz | 3,5 g |
| w tym kwasy tł. nasycone | 1,2 g |
| kwasy tł. jednonienasycone | 1,6 g |
| kwasy tł. wielonienasycone | 0,7 g |
| węglowodany | 7,7 g |
| w tym cukry*** | 5,5 g |
| skrobia | 2,0 g |
| błonnik | 0,4 g |
| białko | 1,7 g |
| sól**** | 0,05 g |
| sód | 20 mg |
| potas | 80 mg |
| chlorki | 45 mg |
| wapń | 70 mg (13%**) |
| fosfor | 39 mg |
| magnez | 6,0 mg |
| żelazo | 1,0 mg (13%**) |
| cynk | 0,5 mg (10%**) |
| miedź | 0,045 mg |
| jod | 15 µg (19%**) |
| selen | 1,5 µg |
| mangan | 11 µg |
| fluor | 5,5 µg |
| witamina A | 70 µg ER (18%**) |
| witamina D | 1,2 µg (17%**) |
| witamina E | 0,7 mg ɑ-ET (14%**) |
| witamina K | 5,0 µg (42%**) |
| witamina C | 10 mg (22%**) |
| tiamina (wit. B1) | 0,06 mg (12%**) |
| ryboflawina (wit. B2) | 0,11 mg (16%**) |
| niacyna | 0,6 mg |
| witamina B6 | 0,04 mg |
| kwas foliowy | 10 µg |
| witamina B12 | 0,15 µg (19%**) |
| kwas pantotenowy | 0,50 mg (17%**) |
| biotyna | 1,5 µg (15%**) |
| kwas linolowy (Omega-6) | 650 mg |
| kwasy alfa-linolenowy (Omega-3) | 70 mg |
| galaktooligosacharydy (GOS) | 0,4 g |
| *100 ml mleka gotowego do spożycia = 14,1 g HiPP HA 2 Combiotik + 90 ml wody, 1 płaska miarka = ok. 4,7 g HiPP HA 2 Combiotik. | |
| **% zalecanego dziennego spożycia, zgodnie z RWS | |
| ***z laktozy, naturalnego cukru mlecznego (5,4 g/ 100 ml) | |
| ****zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| Powyższe wartości mogą podlegać niewielkim wahaniom, typowym dla produktów wytworzonych z surowców naturalnych. |
| Mleko : | Zawiera |
Hipoalergiczne mleko modyfikowane HiPP 2 HA Comobiotik ® – dla niemowląt po 6. miesiącu życia, u których istnieje ryzyko wystąpienia alergii na mleko krowie.
Odpowiednie w okresie wprowadzania do diety posiłków uzupełniających.
Białko mleka krowiego odgrywa decydującą rolę w mechanizmie powstania alergii. Aby obniżyć alergizujące właściwości białka, naukowcy HiPP podzielili je na małe fragmenty (zhydrolizowali), dzięki czemu organizm niemowlęcia lepiej je toleruje a ryzyko wystąpienia alergii jest mniejsze.
Mleko modyfikowane HiPP 2 HA Combiotik ® zawiera również wszelkie niezbędne składniki, które wspierają zdrowy rozwój dziecka:
*zgodnie z przepisami prawa
Ważna informacja:
HiPP HA 2 Combiotik® nie może być stosowane, gdy lekarz stwierdził już alergię na białko mleka krowiego lub jeśli istnieje podejrzenie jej wystąpienia.
Odpowiednie w okresie wprowadzania do diety posiłków uzupełniających. HiPP HA 2 Combiotik - na wzór natury - Praebiotik - Probiotik Naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego - pierwotnie pochodzące z kobiecego mleka. Mleko mamy zawiera naturalne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety. - Kwas alfa-linolenowy (ALA)* z grupy Omega-3 - dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - Zhydrolizowane (podzielone na małe fragmenty) białko o znacznym stopniu hydrolizy. - Witaminy A*, C* i D* - dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. *zgodnie z przepisami prawa Mleko HiPP HA 2 Combiotik jest lekkostrawne i sycące - zawiera lekkostrawną, bezglutenową skrobię. Zastosowanie - dla niemowląt po 6. miesiącu po zakończeniu karmienia piersią lub w zamian za każde inne mleko następne HA. Gdy przejdziesz na mleko HiPP HA 2 Combiotik z innego mleka początkowego lub następnego HA, stolce Twojego dziecka mogą stać się luźniejsze (podobnie do stolców niemowląt karmionych piersią) - wynika to z zawartości galaktooligosacharydów GOS).
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii po 6. miesiącu
Hipp HiPP Reusable milk container
Hipp HiPP Reusable milk container12,59 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Reusable_milk_container_wielokrotnego_uzytku/96620.htmlOdtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy❤, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy*z laktozy*(...)
Hipp HiPP 2 BIO COMBIOTIK
Hipp HiPP 2 BIO COMBIOTIK4,29 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ecological_followup_milk_for_babies_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102329.htmlodtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy* z laktoz(...)
Hipp HIPP 2 BIO COMBIOTIK
Hipp HIPP 2 BIO COMBIOTIK41,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ecological_followon_milk_for_infants_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102680.htmlodtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy* z laktoz(...)
Hipp HIPP 2 BIO COMBIOTIK , 4 x 550 g - zestaw
Hipp HIPP 2 BIO COMBIOTIK , 4 x 550 g - zestawPLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ecological_followon_milk_for_infants_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102680.html
odtłuszczone mleko* kozie, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*), odtłuszczone mleko* kozie w proszku, galaktooligosacharydy* z lakt(...)
Hipp Hipp 2 Follow-up milk from
Hipp Hipp 2 Follow-up milk from52,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_2_Followup_milk_from_goats_milk_Organic_koziego_Bio/108131.htmllaktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, ch(...)
Hipp HiPP HA2 COMBIOTIK
Hipp HiPP HA2 COMBIOTIK44,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_HA2_COMBIOTIK_Preparation_for_continued_feeding_of_infants_after_6_months_Preparat_do_dalszego_zywienia_niemowlat_po_6.miesiacu/113783.htmlKup 5 po 44,79zł do koszyka






Shopping Cart