HIPP 4 JUNIOR COMBIOTIK dla dzieci 750g

Kup 4 po 45,40zł do koszyka
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml mleka gotowego do spożycia** |
|---|---|
| wartość energetyczna | 242 kJ/58 kcal |
| tłuszcz w tym | 3,2 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| - kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,4 g |
| - kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,4 g |
| węglowodany w tym: | 5,8 g |
| - cukry | 5,8 g |
| błonnik | 0,8 g |
| białko | 1,11 g |
| sól*** | 0,05 g |
| potas | 178 mg |
| wapń | 138 mg |
| fosfor | 82 mg |
| magnez | 14 mg |
| żelazo | 1,4 mg |
| cynk | 0,47 mg |
| jod | 16 µg |
| witamina A | 41 µg |
| witamina D | 3,3 µg |
| witamina C | 8,8 mg |
| ryboflawina | 0,21 mg |
| kwas foliowy | 13,0 µg |
| witamina B12 | 0,44 µg |
| biotyna | 4,1 µg |
| pozostałe składniki odżywcze | |
| kwas linolowy (Omega-6) | 360 mg |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 50 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 8,9 mg |
| laktoza | 5,5 g |
| galaktooligosacharydy (GOS) | 0,8 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia | |
| ***zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| Powyższe wartości mogą podlegać niewielkim wahaniom, typowym dla produktów wytworzonych z naturalnych surowców. | |
| **100 ml mleka gotowego do spożycia = 12,3 g HiPP 4 Junior Combiotik + 90 ml wody, 1 płaska miarka = ok. 4,1 g HiPP 4 Junior Combiotik |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
CINO_PL | 2021-12-16 12:29:14
SUPER :)
inne produkty w kategorii po 2. roku
odtłuszczone mleko, laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z laktozy, cytrynian potasu, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole wapni(...)
Hipp HiPP 4 JUNIOR COMBIOTIK for
Hipp HiPP 4 JUNIOR COMBIOTIK for41,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_4_JUNIOR_COMBIOTIK_for_children/111341.html
Hipp HiPP Reusable milk container
Hipp HiPP Reusable milk container12,59 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Reusable_milk_container_wielokrotnego_uzytku/96620.htmlodtłuszczone mleko, laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z laktozy, cytrynian potasu, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole wapni(...)
Hipp HiPP 5 JUNIOR COMBIOTIK for
Hipp HiPP 5 JUNIOR COMBIOTIK for41,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_5_JUNIOR_COMBIOTIK_for_preschool_children_przedszkolaka/111586.html






Shopping Cart