HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO 200g

11,79 zł
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Verfallsdatum: 2027-03-31
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1520 kJ (360 kcal) |
| tłuszcz | 3,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,8 g |
| węglowodany | 66,8 g |
| w tym cukry | 11,3 g |
| błonnik | 8,5 g |
| białko | 11,0 g |
| sól¹ | <0,05 g |
| tiamina (witamina B₁) | 1,1 mg (220 %)² |
| Inne w 100 g: | |
| sód | <0,02 g |
| ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ²% zalecanego dziennego spożycia |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Promocje
pełnoziarniste płatki pszenne* 35 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, płatki bananowe* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 6 %, płatki z owoców jagodowych* (przecier truska(...)
Hipp HiPP Müsli
Hipp HiPP Müsli11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Musli_ErdbeerenHimbeeren_BIO/93029.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 37 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 37 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 10 %, płatki bananowe* 5 %, mąka pszenna* 3 %, pełnoziarnista mąka jęczm(...)
Hipp HiPP Müsli 7 Müsli mit
Hipp HiPP Müsli 7 Müsli mit11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Musli_7_Musli_mit_Bananen_BIO/97105.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 32 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 32 %, płatki bananowe* 11 %, mąka pszenna* 7 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 4 %, mąka ryżowa*, mąka kukury(...)
Hipp HiPP Knuspriges Müsli mit
Hipp HiPP Knuspriges Müsli mit11,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Knuspriges_Musli_mit_Bananen_und_Erdbeeren_BIO_z_bananami_i_truskawkami_BIO/97106.htmlAqua, Dibutyl Adipate, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-(...)
Hipp HiPP Sonnenschutzlotion
Hipp HiPP Sonnenschutzlotion48,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Sonnenschutzlotion_SPF50._Ultra_Sensitiv_SPF50._Ultra_Sensitive/105058.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Glycerin, Pr(...)
Hipp Hipp Babysanft Sensitiv
Hipp Hipp Babysanft Sensitiv13,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Babysanft_Sensitiv_Pflegeshampoo_Pielegnacyjny_szampon/108219.htmlAqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extr(...)
Hipp Hipp Pflegeshampoo mit
Hipp Hipp Pflegeshampoo mit14,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Pflegeshampoo_mit_Spulung_z_odzywka/109365.htmlmarchew*, woda, ziemniaki*, kalafior*, groszek*, olej rzepakowy* 1,3 %, Zawartość warzyw: 73 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Gemusesuppe_BIO_Creme_krem_BIO/20759.htmlmarchew* 78 %, woda, ziemniaki* 10 %, olej rzepakowy* 1,3 %, *z rolnictwa ekologicznego
Hipp HiPP junge Karotten mit BIO
Hipp HiPP junge Karotten mit BIO5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_junge_Karotten_mit_BIO_Kartoffeln_BIO/28206.html






Einkaufswagen