HiPP 1 Mleko początkowe z mleka koziego Bio, 400 g 400g

52,49 zł
Data przydatności: 2027-09-04
| Wartości odżywcze (%) | W 100 ml produktu gotowego do spożycia**: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 276 kJ / 66 kcal |
| tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,3 g |
| kwasy jednonienasycone | 1,8 g |
| kwasy wielonienasycone | 0,5 g |
| w tym kwas linolowy (Omega-6) | 410 mg |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 50 mg |
| kwas arachidonowy (ARA) | 13,2 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 13,2 mg |
| węglowodany | 7,0 g |
| w tym cukry | 7,0 g |
| w tym laktoza¹ | 6,9 g |
| inozytol | 4,2 mg |
| błonnik | 0,3 g |
| w tym galaktooligosacharydy | 0,3 g |
| białko | 1,3 g |
| w tym L-karnityna | 1,3 mg |
| sód | 20 mg |
| potas | 75 mg |
| chlorek | 70 mg |
| wapń | 67 mg |
| fosfor | 38 mg |
| magnez | 5,8 mg |
| żelazo | 0,50 mg |
| cynk | 0,50 mg |
| miedź | 0,053 mg |
| mangan | 0,0050 mg |
| fluorek | <0,010 mg |
| selen | 3,0 μg |
| jod | 13 μg |
| witamina A | 54 μg |
| witamina D | 1,5 μg |
| witamina E | 0,66 mg |
| witamina K | 5,1 μg |
| witamina C | 8,9 mg |
| tiamina (wit. B₁) | 0,050 mg |
| ryboflawina (wit. B₂) | 0,11 mg |
| niacyna | 0,34 mg |
| witamina B₆ | 0,029 mg |
| kwas foliowy | 10,0 μg |
| witamina B₁₂ | 0,10 μg |
| biotyna | 1,5 μg |
| kwas pantotenowy | 0,34 mg |
| cholina | 25 mg |
| **100 ml mleka gotowego do spożycia = 12,90 g HiPP Mleka początkowego z mleka koziego BIO + 90 ml wody. 1 płaska miarka = 4,3 g HiPP 1 Mleka początkowego z mleka koziego BIO. | |
| ¹naturalny cukier mleczny |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Ewelina | 2023-08-05 02:53:20
Bardzo szybka dostawa, opakowania dobrze zabezpieczone dotarły w całości.
inne produkty w kategorii od urodzenia
odtłuszczone mleko*, serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*), laktoza*, galaktooligosacharydy* z lakto(...)
HIPP 1 BIO COMBIOTIK
HIPP 1 BIO COMBIOTIK41,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/103273.htmllaktoza, maltodekstryna, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), skrobia, beta-palmitynian¹ (z oleju palmowego i oleju słonecznikowego), zhydrolizowane białko ser(...)
HiPP COMFORT
HiPP COMFORT35,79 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_COMFORT_zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_dla_niemowlat/113243.htmllaktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, c(...)
HiPP HA1 Combiotik Preparat do
HiPP HA1 Combiotik Preparat do44,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_HA1_Combiotik_Preparat_do_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/114318.htmlwoda, laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, emulgator – mono i diglicerydy k(...)
HiPP HA1 Combiotik Preparat do
HiPP HA1 Combiotik Preparat do7,99 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_HA1_Combiotik_Preparat_do_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/121189.htmlKup 24 po 7,87zł do koszyka
serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana, odtłuszczone mleko*, tłuszcz mleczny*, laktoza*, oleje roślinne* (słonecznikowy*, rzepakowy*), galaktooligosacharydy* z laktozy*,(...)
HIPP 1 BIO COMBIOTIK
HIPP 1 BIO COMBIOTIK5,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMBIOTIK_Mleko_poczatkowe._plynne/121190.htmlKup 24 po 5,41zł do koszyka
HiPP Pojemnik na mleko
HiPP Pojemnik na mleko12,59 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Pojemnik_na_mleko_wielokrotnego_uzytku/96620.html






Koszyk z zakupami