HiPP Dynia z ziemniakami BIO 125g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ/kcal | 212/51 |
| tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| węglowodany | 7,2 g |
| - w tym cukry | 3,0 g |
| białko | 1,5 g |
| sól* | <0,05 g |
| sód | <0,02 g |
| kwas alfa-linolenowy (Omega-3) | 0,09 g |
| *zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 24 ocen.
Paula | 2019-02-03 15:20:51
Ten słoiczek nie zrobił furory. Synek co prawda zjadł, ale widać było że dynia razem z ziemniakami nie przypadła mu za bardzo do gustu. Dla mnie w smaku też nie jest to rewelacyjne połączenie, ale oceniam na dość dobry, bo ostatecznie synek zjadł.Iza | 2015-09-14 11:03:10
Polecam.4nek | 2015-08-31 08:27:55
Nie wszystko musi smakować. Mojemu Maluszkowi nie przypadł do gustu.
inne produkty w kategorii Warzywa
marchew* 78 %, woda, ziemniaki* 10 %, olej rzepakowy* 1,3 %, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP młoda marchew z ziemniakami
HiPP młoda marchew z ziemniakami5,14 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_mloda_marchew_z_ziemniakami_BIO/28206.htmlmarchew* 90 %, woda, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Pierwsza marchewka BIO
HiPP Pierwsza marchewka BIO4,29 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Pierwsza_marchewka_BIO_Pierwsza_Lyzeczka/92680.html






Koszyk z zakupami