HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING Jabłka-Jagody-Banany z musli i jogurtem 120g

5,43 zł
Data przydatności: 2027-01-02
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna kJ / kcal | 296 / 70 |
| tłuszcz | 1,0 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,5 g |
| węglowodany | 13,1 g |
| - w tym cukry | 8,9 g |
| błonnik | 1,5 g |
| białko | 1,4 g |
| sól | < 0,05 g |
| sód | < 0,02 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Musy w tubkach
owoce* 80 % (jabłka* 45 %, banany* 22 %, truskawki* 10 %, czarne porzeczki* 3,0 %), sok jabłkowy* z soku zagęszczonego, sok z czerwonych winogron*, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Smoothie
HiPP Smoothie5,43 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Smoothie_JablkaBananyTruskawkiPorzeczki_BIO/60901.htmlowoce* 80 % (jabłka* 50 %, gruszki* 20 %, jagody* 7 %, czarne porzeczki*), sok jabłkowy* z soku zagęszczonego, sok z czerwonych winogron*, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Smoothie Drink
HiPP Smoothie Drink5,43 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Smoothie_Drink_JablkaGruszkiJagody_BIO/60902.htmlowoce* 65 % (gruszki* 35 %, banany* 30 %), sok z białych winogron* 22 %, sok gruszkowy* z soku zagęszczonego, pełnoziarnista mąka owsiana* 3,0 %, sok cytrynowy* z soku zagęszc(...)
HiPP Sport
HiPP Sport5,43 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Sport_GruszkiBananyWinogrona_z_owsem_BIO/60903.htmlowoce* 70 % (banany* 38 %, gruszki* 21 %, mango* 11 %), sok pomarańczowy* 26 % z soku zagęszczonego, mąka ryżowa* 4 %, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, *z rolnictwa ekolo(...)
HiPP Sport
HiPP Sport5,43 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Sport_BananyGruszkiPomaranczeMango_z_ryzem_BIO/60905.htmlowoce* 80 % (jabłka* 65 %, banany* 15 %), sok mandarynkowy* 20 %, *z rolnictwa ekologicznego
HiPP Smoothie
HiPP Smoothie5,43 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Smoothie_JablkaBananyMandarynki_BIO/95998.htmljabłka* 25 %, jogurt* 20 % (z mleka*), brzoskwinie* 17 %, banany* 15 %, sok jabłkowy* 10 % z soku zagęszczonego, sok pomarańczowy* 7 % z soku zagęszczonego, pełnoziarnista mąk(...)
HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING
HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING5,43 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_od_pokolen._GOOD_MORNING_JablkaBrzoskwinieBanany_z_musli_i_jogurtem/124608.html






Koszyk z zakupami