HiPP BIO Chrupiące dinozaury Preparowane chrupki zbożowe dla małych dzieci 30g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1638 kJ |
| wartość energetyczna | 387 kcal |
| tłuszcz | 3,1 g |
| - w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| węglowodany | 75,0 g |
| - w tym cukry¹ | 6,9 g |
| błonnik | 5,8 g |
| białko | 11,9 g |
| sól² | <0,05 g |
| sód | <0,02 g |
| tiamina (B₁)³ | 0,9 mg (180 %)⁴ |
| ¹ naturalna zawartość cukrów ze składników | |
| ² zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu | |
| ³ zgodnie z przepisami prawa | |
| ⁴% zalecanego dziennego spożycia | |
| Zawiera ok. 5 porcji. |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Przekąski
pełnoziarnista mąka jaglana*, mąka pszenna* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka jęczmienna*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 9 %, zagęszczony sok jabłkowy(...)
HiPP Chrupiące gwiazdki owocowe BIO
HiPP Chrupiące gwiazdki owocowe BIO6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Chrupiace_gwiazdki_owocowe_BIO/75977.htmlpełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełno(...)
Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
Hipp Mini Dinos BIO Chrupki6,54 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Mini_Dinos_BIO_Chrupki_zbozowe_z_sokami_zageszczonymi/122020.htmlpłatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok jabłkowy* 14 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 13 %, zagęszczony sok winogronowy*, zagęszczony sok wiśniowy*(...)
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Batonik_Owocowy_Przyjaciel_BananyWisnieJogurt_BIO/58302.htmlpłatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %(...)
HiPP Batonik Musli Przyjaciel
HiPP Batonik Musli Przyjaciel4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Batonik_Musli_Przyjaciel_JablkaBrzoskwinie_ze_zbozami_BIO/100270.htmlpłatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 18 %, zagęszczony sok winogronowy*, zmielone ciasteczka maślane* 8 % [mąka pszenna*, słodka(...)
HiPP Batonik Musli Przyjaciel
HiPP Batonik Musli Przyjaciel4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_Batonik_Musli_Przyjaciel_JablkaWanilia_z_maslanymi_ciasteczkami_BIO/100271.htmlpłatki bananowe* 29 %, zagęszczony sok jabłkowy* 22 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 15 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok winogronowy*, olej słonecznikowy*, mąka(...)
Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel
Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Batonik_Owocowy_Przyjaciel_Banany_Jablka/112505.htmlzagęszczony sok jabłkowy* 29 %, płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 15 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, olej słonecznikowy*, mąka pszenna*, zagęszczony sok z a(...)
Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel
Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel4,49 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/Hipp_Batonik_Owocowy_Przyjaciel_Jablka_Banany_Maliny/112507.htmlmąka pszenna* 36 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 17 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 17 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 17 %, zagęszczony sok jabłkowy* 8 %, zagęszczony sok (...)
HiPP BIO Chrupiące kółka
HiPP BIO Chrupiące kółka12,39 zł
PLN https://hipp.dodomku.pl/HiPP_BIO_Chrupiace_kolka_wielozbozowe/114695.html






Koszyk z zakupami